Podpořte nás

PŘIDEJTE SE!

Skautské oddíly mají na svou činnost velmi malý rozpočet. Kvůli růstu členské základny čas od času bojují s nedostatkem dospělých vedoucích, kapacitou kluboven i opotřebováním vybavení. I malá pomoc nám pomůže dále dělat naše okolí lepším, přinášet radost a dobrodružství holkám a klukům z naší obce a ještě k tomu je připravit na dospělý život. Děkujeme!

Jak nás můžete podpořit?

Zapojte se do práce!

Pokud rádi trávíte svůj volný čas smysluplně, práce se skauty a pro skauty je skvělou volbou! Rádi vás uvidíme na brigádách na klubovně i tábořišti či při renovaci a opravách klubovny! O těchto příležitostech dáváme vědět emailem.

Šiřte dobré jméno skautingu!

Pokud jste hrdí skautští rodiče, máte rádi naše aktivity nebo jste sami ve skautu někdy byli, budeme rádi, když o nás budete mluvit v pozitivním světle! Třeba tím pomůžete vaším známým, kteří pro své dítě hledají smysluplné a rozmanité trávení volného času.

Darujte materiál!

Provoz naší klubovny, tábořiště a provozování schůzek i výprav vyžadují vybavení, které se častým používáním opotřebí.

Vždy se nám hodí
  • prošlý obsah autolékárniček pro cvičné účely
  • dřevo na topení v kamnech v klubovně
Momentálně sháníme:
  • příbory
  • kuchyňské nože
  • vařečky
  • hrnečky
  • prkýnko na krájení
  • menší hrnce a pokličky
  • struhadlo
  • plastové misky
  • savé utěrky a hadry

Chcete nám pomoci? Zkontaktuj se s vedoucími oddílu a domluvte se na podrobnostech. Děkujeme!

Jak se vám můžeme odvděčit?

Podle rozsahu vaší podpory vám rádi nabídneme poděkování v různých podobách! Tím může být umístění Vašeho loga na našem webu či plachta na plotu pozemku naší klubovny.

Jak se odvděčíme za vaši podporu? Domluvte se s kapitánkou našeho oddílu. Děkujeme!